středa 14. listopadu 2012

Waiting on Wednesday ~ 3


Info o meme najdete tady.

Tentokrát je to série

Škola noci1. Označená
Šestnáctiletá Zoey Redbirdová se hádá s rodiči, právě se rozešla s přítelem a poslední, co jí ještě schází, je začít se měnit v upíra. Jenže právě to se stalo a Zoey musí přestoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Jediný, s kým si v ní nepadne do oka, jsou členky elitní školní organizace Dcery temnoty a zvlášť její příšerná předsedkyně Afrodita. Za jejich zdánlivě nevinnými rituály se skrývá něco hodně ošklivého... Označená otevírá úspěšnou řadu příběhů pod titulem Škola noci o výjimečné, a přitom docela obyčejné budoucí upírce Zoey, která je předurčena k velkým věcem, i když o to vlastně moc nestojí… Série si podobně jako Stmívání Stephenie Meyerové získala spoustu čtenářů, příznivý kritický ohlas a jednotlivé díly se pravidelně dostávají do čela bestsellerových žebříčků.
2. Zrazená
3. Vyvolená
4. Nezkrotná
5. Pronásledovaná
6. Pokoušená
7. Vyhořelá
8. Probuzená
9. Předurčená
Včera, když jsem zase prohlížela různé internetové knihkupectví, nakladatelství, blogy a podobně, tak jsem našla i první čtyři knížky z této série na prodej. Všechny 4 za skoro 400,- i s cestovným, což je velice dobrá cena. Za nedlouho budu mít svátek, tak jsem poprosila bratra a ten mi je zaplatí. Tak mám velkou radost a doufám že dorazí. Už se na ně moc těším!Už máte tuto sérii přečtenou? Nebo jste o ní četli nějaké články? Pište! =)


Zdroje:
Koláž jsem dělala sama

5 komentářů:

 1. Sérii už si dlouho kupuji zatím nemám jen ten uplně poslední díl. Je to hezká série možná trochu delší, ale fajn.
  Mám pro mě tak trochu sentimentální hodnotu. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to mě na tom docela štve jak ej to dlouhé, ale nemohla jsme odolat!=D

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak znova :D Napsala jsem to předtím špatně :DD
   ...
   Možná tato série nemá na mojí milovanou Vampýrskou akademii, ale celkem ujde. Mám doma zatím všechny Čj díly a až na ten poslední mám všechny přečtené. Nevím asi od šestého dílu mě to přestalo bavit, ale to je věc názoru. Stejně mě zajímá jak tato nekonečná série dopadne.

   Prostě si přečti/zhltni první čtyři díly a pak se rozhodni, jestli za to Škola noci stojí :))

   Vymazat
  2. Přesně tak to mám v plánu=) Uvidíme co z toho nakonec bude=) Zatím mě to ale docela dost láká=)
   No mě teď moc nebaví Rozdělená srdce... Proto to čtu tak strašně dlouho. I když už se tam konečně začíná něco dít=D I tak to prostě dočtu už jen kvůli tomu že mě zajímá, jak to dopadne=)

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář. =)